Baklan İlçesi web Sayfası

OGRETMENLERİMİZ

Resimleri Biraz daha büyük görebilmek için; resmin üzerine tıklayınız. Açılan Pencerede ctrl tuşunu Basılı tutarak artı veya eksi tuşlarına basarak biraz daha büyültebilir veya küçültebilirsiniz.

KÖYÜMÜZDE ŞİMDİYE KADAR GÖREV YAPMIŞ OLAN ÖĞRETMENLERİMİZ
SOYAD'A GÖRE SIRALANMIŞTIR.

D.Tar. Adı     Soy Adı Resmi Veya Baba adı
Gr. Tarihi Memleketi
1948
Mustafa Akça 1983 Çal
1956 Dilek Akkaya   1974 Afyon/Dinar
1959  Fadime Alakuş Fadime Akkuş 1990-91 Bandırma
1967  Osman  Alçay  Osman Alçay 1997  Hadım
1933 Hüseyin Hüsnü Alkan Hüseyin hüsnü Alkan 1954 Çal Yukarıseyit
1942 Emin Arat
Ahmet
1960 Denizli
1980  Fedayi  Arslan  Fedayi Arslan  2001-01 Muğla 
1983  Hakan  Atçeken  Hakan Atçeken 2006  Karaman 
 1984 Sibel Atmaca Sibel Atmaca  2010 Denizli/Baklan
1962  Özcan Aydoğmuş  Osman Aydoğmuş 1993-95 Çalkebir 
  Ali Aykal   1973 Süller Denizli
  Nurşen Akyol   1976  
1952 Halil Aktaş 1979-80  Baklan
1989 Ece Akyüz 2012 Denizli
1338 Raşit Ayhan Raşit Ayhan   Çal Denizler
1310 Hı.Hüseyin Aytekin   993-34 Çal Selcan
1926 Mehmet
Emin
Ayten
Mehmet
1947-56 Çalkebir
1983 Muhammet Ali Babacan  Muhammet Ali Babacan 2008  Erzurum 
1957 Mehmet Bacaksızk 1981-83 Çardak
/Bozkurt
1986 Fehmi Badem Fehmi Badem 2011 Çardak
/Beylerli
1339 Nevzat Baklan
Tevfik
  Çal Baklan
1952 Güler Balkan 1970 Denizli
/Topraklık
1958 İlknur Barlas   1976-79 Nazilli
1327 Sacit Barnakoğlu
Mehmet
1932-33 Denizli
1977  Figen  Baş    2001-03  Orhangazi 
1933 Yusuf Başkafa
Ömer
1954 Çal / Bekilli
  Yunus  Bayındır    2008  Bekiili 
  Sinem Bayrakkaya       
1329 Bayram Bayram Bayram Bayram 1943 Hadım
1950 Burhanettin Bayram 1985-87 Eleşkirt
1944 H.İbrahim Bergama H.İbrahim Bergama 1967 Zeyve
1945 Öznur Bergama
Kadir
1966 Akkent/Denizli
1942 Müflehittin Beselek
Veli
1962 Serik
  Rukiye  Beşkavak
 (Çiftçi)
  2007  Çivril 
1965  Hatice  Bildirici  Hatice Bildirici 1997-98  Kadirli 
1953 Hüsamettin Bilgi 1978-79 Baklan
1985 Mehmet Bilir 2012 Beyşehir
Konya
1946 Hasan Bozkurt 1967 Çal
1959 Ali Fuat Bulut Ali Fuat Bulut 1982-83 Adana
  Sadettin Canatan       
1946  Haydar  Cerit  Haydar Cerit 2000-2002  Dağal 
  Halil Cırık   1960 Bekilli
1959 Önder Çağlar Önder Çağlar 1982-83 Iğdır
 1957 Halil Çallı  1978-80 Denizli
/Bekilli
1959  Mehmet  Çalık  Mehmet Çalık 1992-95 Denizli 
  Özlem  Çankaya  Özlem Çankaya

2007  Çivril
1978  Özgür  Çavdar  Özgür Çavdar 2004-2007  Hadım 
  E. Gizem Çetinkaya   2015 Acıpayam
1953 Ali Kemal Çevik Ali Kemal Çelik 1981-83 Karacasu
 1953 Güler Çiftçi  1973-78 Hadım
1927 Ömer
Osman
Çiftçi Ömer Osman Çiftçi 1949-55 Çal / Hadım
 1982 Yüksel  Çiftçi    2003-07 Çivril 
1988 Ayşegül Çilingir Efe 2013 Çivril
/Karayahşiler
1966  Osman  Çizmeci Osman Çizmeci 1996-97 Çal 
1959 Bekir  Dağ  Bekir dağ 1988-1990  Çal / Baklan 
1982 Dilek Demirağ 2012 Denizli
1956  Abdullah  Demirel  Abdullah Demirel  1993-04 Belenye
1952 Alaeddin Demirkol Alaeddin Demirkol 1983 Çal
1932 Mehmet
Emin
Dereli Mehmet Emin Dereli 1949-55 Çal / Baklan
  Seher Dikmen Seher dikmen  2010 Çankırı
1959 Naim Doğan Naim Doğan 1980-81 Ağrı
1969  Mustafa  Durak  Mustafa Durak 1994-95 Çal 
  Erkut Duru   2016 Gölhisar
1987  Saliha Eğdir Saliha Eğdir 2009  
1967  Hasan Ali  Eğilmez    1992-95 Gediz 
1956 Nuri  Ekinci  Nuri Ekinci 1996-04  Maşta 
1929 Mehmet Erdinç
Niyazi
1948-60 Çal / Dağal
1952  Elif  Erdoğan  Elif Erdoğan  1991-96  Çal / Hadım 
1956 Recep Ertekin   1983 Çal
  Lütfi Erol 1985-86 Yazır Köyü
Çal
  Gülşen Gönç   1970-72 Bekilli
1324 Tahir Gökçe
Şakir
1933 Çal /Ortaköy
  Atilla Göktekin Atilla Göktekin 1960  
 1954 Osman Güdücü Osman Güdücü  1972-75  Bekilli
1983 Hayati Gühan Hayati Gühan    Dağal
1974 Mevlüt Güldaş Mevlüd Güldaş 2012 Hadim köyü
1926 Osman Gülgel   1949-54 Çal / Kabalar
  Dilek Gültekin Dilek Gültekin 2008  Mersin 
1985 Orhan Gümüş 2015 Şırnak
1957  Semra  Günay  Semra Günay 1990-90 Muğla 
1938 Mehmet
Emin
Gündüz Mehmet Emin Gündüz 1965 Çal/Hadım
1931 Yusuf Gündüz Yusuf Gündüz 1948-53 Çal Hadım
1962 Yüksel  Gündüz
/Yıldırım
Yüksel Gündüz/Yıldırım 1982-91 Acıpayam
Yatağan
1959  Ömer  Gürhan Ömer Gürhad 1980 Çal/Baklan
1932 Must.Sami Güzel Mustafa Sami Güzel 1949-51 Çal Kabalar
1983 Selçuk Horasan 2012 Acıpayam
/Denizli
1974  Pınar  İli  Pınar İli 1996-1998  Erzincan 
1943 Ali İmer Ali İmer 1967 İsabey
1943 Hüseyin İpekli
Halil
1961 Tavas
1984 Pınar Ülkü İşcan Pınar Ülkü İşcan 2009  Aydın
1962  Rıza  İzan  Rıza İzan 1997  Nazilli 
 1956 Nurten Kalelihan 1979-84 Baklan
 1955 Süleyman Kalelihan (Müdür)
1979-84 Baklan
1949 Hasan Kallimci
İsmail
73-74 Sarayköy
/Denizli
1951 Nevrisal Kallimci (İzmirli)

Hüseyin
71-74 Sarayköy
/Ahmetli
/Denizli
1956 Cengiz Kara Cengiz Kara 1982-87 Yalak
1960 Ahmet Karaca Ahmet Karaca 1982-87 Dörtyol
1987 Ali Karaçay 2012 Çal Süller
 1953 Ramazan Karaçolak  1976-79  Denizli
/Baklan
1983 Mehmet Fatih Karaöz 2016 Denizli çal
1331 Hüseyin Kasapoğlu
Ahmet
1933 Kızılhisar
1949  Safi  Kılınç  Safi Kılınç 1993-1997  Uşak
/Karahallı 
 1950 Sabiha Kırmızı
(Öztürk)
     Çal
1958 Güngör Koca Güngör Koca 1982-87 Acıpayam
1980 Melis Konyalı Melis Konyalı 2002-03 Bornova
/ İzmir
  Ayşegül  Kösemen    2008  Denizli 
1326 İbrahim Kurucu İbrahim Kurucu 1936-38 Çal Meler
  Özge Kuruoğlu   2015 Nazilli
1964  Abdurahman  Kutlu  Abdurrahman Kutlu 1994  Baklan
/ Dağal 
1984 Fatih Küçük Fatih Küçük 2011 Buldan
1988 Tuğba Manav 2012 Adana
1983 Mehmet
Emre
Mavi 2013 İsparta
/Keçiborlu
1980  Muhammet  Oğur  Muhammet Oğur 2001-01 Acıpayam 
  Ayhan Onat
Sırrı
1963 Tokat
1945 Cihan  Onur  Cihan Onur 1987-90  Çal 
1954  Kazım  Ordu  Kazım Ordu 1996-03  Çardak 
1948 Emin Orhan Emin Orhan 1968 Çal / İcikli
  Osman Oruç   1985 Meler Köyü
1975 Yeşim Öner Yeşim Öner 2009  Aydın
/İncirliova
1959  Ahmet
Ayhan
Özbeyaz Ahmet Ayhan Özbeyaz 1986-92  Sivrihisar 
 1964 Mehmet Özcan Mehmet Özcan  1987-1991 Afyon
/Başmakçı
/yaka
1960  Şenol  Özcan  Şenol özcan 1993-97 Hadım 
1945 Remzi Özcan
Mehmet
  Denizli
1943 Mehmet Ali Özdemir
Mehmet
1964 Boğaziçi
1987 Mehmet
Akif
Özdemir
Mustafa
2014... Beyelli
1308 Ali Fuat Özen Ali Fuat Özen 1942 Çal
Mahmutgazi
1957  Nail  Özkan  Nail özkan 1994-96 Alfaklar 
1959  Safaret  Özkan  1994-96 Burdur
 / Böbekler
1941 Vehbi Özkefe Vehbi Özkefe 1962 Eskişehir
1960 Eşref Özsoy  Eşref Özsoy 1987-1989  Beyköy
/Burdur 
  Emine Banu Öztekin Emine Banu Öztekin 2009  İcikli / Baklan
1949 Enver Öztürk 1967 Çal / Hadım
1988 Hakan Öztürk Hakan Öztürk 2011 Konak köyü
1973  Muharrem  Pala    2004-07  Denizli 
  İbrahim Sabuncu      Süller
1947 Sabahattin Sağban Osman 1965-67 Diviriği
1319 Ömer Sağer Ömer Sağer 1936-38 Acıpayam
1959 Önder Sağlam   1987 Dörtyol
1942 Avni Savıranoğlu
Hüseyin
  Denizli
1942 Hüseyin Semerci     Çal
  Metin Selçuk Metin Selçuk 2011 (hizmetli) Baklan/İcikli
1938 Osman Soybakhan Osman Soybakhan 1966 İsabey
1959 Dürüye Şahin
(Yüksel)
Dürüye Şahin Yüksel 1981-85 Nevşehir
/Hacıbektaş/
Kösektaş
1338 Hasan Tan
Tevfik
  Karaman
1965  Mehmet  Tarsuslu  Mehmet Tarsuslu 1997 (Hizmetli) Çivril 
1956  Doğan  Taşkın Doğan Taşkın  1991-1995 Ayrancılar 
 1955 Maral Teker    1975  Denizli
1981 Hacer Tekin Hacer Tekin 2011 Çivril
           
1977  Derya  Tekiner  Derya Tekiner 2001 İzmir 
1976  Mustafa  Tekiner  Mustafa Tekiner 1998-02  İsveç
/Mellöse 
1951 Selma Tetik     Dinar
1959 Tülin Tuzcu
Ahmet-Muammer
1980 Denizli
1961 Fahrettin Türk   1982-87 Kütahya
1973  Aynur  Türkoğlu  Aynur türkoğlu 1999-00  Giresun 
1955 Mehmet Uğur Mehmet Uğur 1984-85 Mut
1941 Sıddık Uğur
Mehmet
1960 Karaman
1952  Hüseyin  Uram Hüseyin uram 1995-98 Tavas 
1978  Murat  Uzel  Murat Uzel 2006-09 Bekilli
1982 Ayşe Vural Ayşe Vural 2011 Konak Köyü
1977 Erkan Vural Erkan Vural 1999-2000 Çal Hadim
1965  Gürkan Vural  Gürkan vural 1995 Çal / Hadım
1326 Ahmet 
Yalçın
Yalçınkaya Ahmet Yalcın Yalçınkaya 1932-36 Çal
  İnci Yanal   1967  
  Dilek  Yeşil
/Kocaman
Dilek yeşil Kocaman 2008  Dinar 
  Ahmet Yıldız Ahmet Yıldız  1974-80  Konya
/Beyşehir
1988 Işılay Yılmaz Işılay yılmaz 2011 Acıpayam
1962  Yüksel  Yılmaz    1991 Acıpayam 
1976  Abdurrahman  Yılmaz  Abdurrahman Yılmaz 1998-01 Adıyaman 
1956 Cevat Yıldırım Yılmaz Cevat Yıdırım 1985 Acıpayam
/Yatağan
1978 Erkan Yılamaz 2016 Baklan
/Boğaziçi
1956  Ahmet Ali Yörük  Ahmet Ali Yörük 1985-1992  Çal 
 1952 Nazmiye Yurttaş  Nazmiye Yurttaş  1970 Evciler
1985 Tolga Yurtsever Tolga Yurtsever 2012 Aydın
1940 Hılmi Yüce
Hüseyin
1961 İznik
1954 H. İhsan Yücetürk H.İhsan Yücetürk 1983-85 Denizli
1954 Eyvaz Yüksel Eyvaz Yüksel 1983-85 Nevşehir
/Gülşehir/
Yeşilli
  Çallı Ahmet Hadım'a gelen ilk Öğretmen   1930  
1314 Kadri  
Mehmet Şeyh
1932 Denizli
1309 Mehmet Hulisi  
Osman Oğlu
1932 Acıpayam
/Üzeyir


 


 

 

 


 

 

 


















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































 

atakoybaklan.tr.gg
ÇOK OKUNANLAR
Kaybettiklerimiz   Kanaat Önderleri
Geleneklerimiz Hüsamettin dede türbesi
Baklan Esnafları Öğretmenlarimiz